Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
KBoom
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Aug 2022, 14:39

Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas KBoom »

Tere,

Ma esitan esmalt oma küsimuse ja siis kirjutan kiirelt oma loo.
Kas keegi on tegelenud või tegeleb arbitraažpanustamisega spordis? Kui jah, siis palun jagage oma kogemust, oleksin meeletult tänulik :D
Kui mingi secret valem võitmiseks, siis saatke pv :twisted:
Olen saanud aru, et see arbitraažpanustamine on 100% legaalne ja vähemalt teoreetiliselt on sellega võimalik raha teenida. Praktikas paraku...

Otsisin netist rohkem infot arbitraažpanustamise kohta, aga väga vähe leidsin, vähemalt eesti keeles näib, et pole. Üks koht on see, mis seletab, aga seda kõike vist ei saa uskuda ja vist mingi vana artikkel: https://boonused.org/arbitraazpanus-mis ... aevamanna/

Ütlen kohe ära, et üritasin seda süsteemi veidi ja lasin paarsada eurot korstnasse. Ma arvan, et see oli 100% minu oma viga, proovisin live panustamisega, mida seal lehel ka soovitati, aga ma hakkasin liialt riskima. Probleem on selles, et see betfair.com, kus saab teha panuseid teiste inimeste vastu, sellele Eestist ligi ei pääse :(. Tavalistes kihlveokontorites näib, et ei ole head koefitsiendid või ma ei tea, ma ei oska lihtsalt. Kas keegi teab mõnda exchange spordipanustamise saiti, mis oleks eestlastele avatud?

Võib-olla on aeg liikunud edasi ja kihlveokontorid oskavad oma koefid nii hästi paika ajada, et arbitraažpanuseid ülimalt raske leida. Mina olen oma kooliraha maksnud ja hetkel veidi nutune, sest tahaks netis raha teenida, aga kuidagi ei oska leida, et kuidas :(. Uurisin ka day trading kohta börsil ja mõtlen seda proovida, aga see vist veelgi raskem teema.

Veidi segane tekst tuli, sorry. Tegelt jah, peamine, mis ma tahaks on leida mingit viisi, et kuidas läbi interneti raha teha. See arbitraažpanuse süsteem vist ei ole hea idee?

Teised ideed on mul:
Online pokker - Ma olen kuulnud, et tänapäeval on seal väga raske suurt midagi teenida, sest botid mängivad paremini kui inimesed jne. Lisaks peab oskama pokkerit ka väga heal tasemel. 10+ aastat tagasi oleks olnud see kindlasti õige teema.
Börsil kauplemine - See on nii hull teema, et ma ei julge puutuda. Day trading tundub ulme, sest börs liigub minu silmis täiesti juhuslikult, seega maksaksin ainult teenustasusid. Ma olen seal kunagi paarsada eurot tuulde lasknud, aga see oli ka mingi petuvärk vist, ei taha meenutada. Hiljem tükk aega mingid venelased helistasid mulle, et kas ma ei tahaks "veel investeerida".
Spordiennustus - Jälle üsna ulme vist, sest miljonid inimesed maailmas üritavad sellega raha teha ja enamik hävib. Üks idee on, et NBA mängudele panustada. Ma olen täheldanud, et mängu lõpus on reeglina seis tasavägine, seega kui esimesel veerandil läheb üks tiim ette, siis teha panused teisele tiimile. Kuna lõpus seis üsna tihti võrdsustub, siis saab võtta rahad välja enne lõpuvilet. Teoorias kõlab nagu lihtne raha, aga ma tean, et praktikas on see tõenäoliselt häving. Mõned ideed on veel, vahest üritan mingi aeg, hetkel ei ole finantsi, et seda igale poole lahkelt jagada.
Affiliate äri - See nii lai teema, et ma ei tea isegi, millisest otsast alustada. Niipalju kui uurisin, siis näib, et konkurents affiliate turul on väga suur, mis muudab seal teenimise üsna raskeks. Võib-olla mingi nišiäri? Võimalusi vist lõputult, aga ma parem lasen paarsada eurot spordiennustuses tuulde, kui raiskan lõputuid tunde selleks, et teenida paar senti. Iseenesest saaks alustada ilma algkapitalita, teha WIX kaudu näiteks veebileht ja reklaamida tooteid vms. Paraku on mul zero usku sellise asja õnnestumisesse.

Kõige ideaalsem oleks muidugi passiivne sissetulek läbi mingi netiäri, aga see on vist täielik ulme. Ainus viis passiivsele sissetulekule, mis mina näen, on teha pikem investeering aktsiatesse (Tesla vms.), aga see eeldab suurema summa olemasolu.

Kõik kriitika ja ideed on 10 000% teretulnud!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sinu loetletud nimekirjast on imlselt kaasturundus/affiliate marketing (mitte segi ajada võrkturundusega) kõige potentsiaalikam. Isegi kui sellega normaalset raha teenida ei õnnestu, siis õpid vähemalt kasulikke oskusi, mille abil saab raha teenida. Näiteks turu-uuringu tegemine, SEO, kodulehe tegemine, copywriting jne.

Need teised on sellised asjad, et põhimõtteliselt üritad teiste taskust raha enda taskusse liigutada ehk võistled mängus, kus võidab ainult väike protsent tipust. Kogu sinna panustatud aeg on ka sisuliselt raisku läinud, kui sa siiski sellesse tippu ei jõua, sest nende oskustega pole väga palju mujal midagi peale hakata. Börsikauplemise kohta kirjutasin näiteks kunagi pikema ülevaate siin. Lühikokkuvõte: Kui tegemist pole tegevusega, mida sa naudid nii palju, et teeksid seda ka siis, kui tead, et see kaotab sulle raha, siis pole mõtet oma aega ja raha raisata. Sama järeldus kehtib ka kõigi nende teiste loetletud valdkondade kohta.

Spordipanustega arbitraaži peaks vast endiselt saama teha, kui kuskilt mingid head boonused leiad, aga need on sellisel juhul ka arvatavasti ainult lühiajalised ühekordsed võimalused. Sellest omale n-ö elatist ei teeni.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Mõned subjektiivsed tähelepanekud:

Arbitraažpanustamine unusta ära! Puhtalt rahapõletamine. Ainult boonused lahti mängida, mida rohkem seda uhkem... Ja siis on kõik!

Netipokker - Sa võid läbi töötada kogu teoreetilise materjali... Kuid see ei kindlusta sulle tegelikkuses praktiliselt mingitki sissetulekut... Võid teenida või siis ka mitte... Pluss anomaaliad, millest Sa eriti kusagilt ei loe :) Kõige tillem neist - ühelauaturniiridel käib päris korralik kokkumäng... Anomaalne RNG... jne. Suht palju soga/jama reklaamitakse ka pokkerifoorumites, mis tegelikkuses ei päde... Soovituslikult siis ainult hobiks.

Spordipanustamine - võib isegi teenida...
Kui - mõtled raamist, jajust Sulle pakutavast, ikka korralikult välja, unustad ära/jätad tähelepanuta enamiku lapsustest, mis asja kohta netis üleval...
Oled võimeline kontod tegema maailma A-klassi kihlveokontoritesse... Nii mõnedki kodumaised "urkad" võid heaga ära unustada...
"Mängid" summade peale, mille kaotust võid endale silmapilgutamata lubada... Ja Sinu elus ei muutu midagi.
Teed endale selgeks kunstrehkendamise ja tõenäosusteooria... Elik, see viimane on muideks tulevaste sündmuste toimumise või väidete tõesuse ebakindluse mõõt :)!

Muideks, esimene teadaolev tõenäosusi uuriv raamat on Gerolamo Cardano (1501-1576) "Liber de Ludo Aleae" ("Raamat õnnemängudest"), mis avaldati juba aastal 1663...

PS! Ja kindlasti alustuseks imepisikeste summadega...

Jõudu tööle!
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Lisaks veel netipokkerist:
Kõige lihtsam viis oma rahanatukesest hirmkiiresti pokkerilauas lahti saada, kiire rikastumise lootuses... Loomulikult! Siis tuleb hoogsalt mängida kiireid ja vihaseid Spin & Go-sid...
Kuna pokkeritoa majanduslik eesmärk on raha lihtlabaselt, majandusliku kasusaamise nimel, ringi keerutada/ühest taskust teise tõsta, ise selle pealt teenides, siis just taolise formaadi puhul tuleb eriti ilmekalt esile, kuidas pokkeriteooria põhialused/kombinatoorika/matemaatiline pool...jne..., paljuski lihtsalt ei päde..., Mündivise...
Ehk siis 1+1 ei ole 2, vaid vajadusel 0 või kasvõi 3! Selle eest hoolitseb ülianomaalne RNG (kuigi jah, ka seal on olemas oma seaduspärasused, mis kahjuks ei ole kliendi mänguoskusega seotud, vaid millegagi hoopistükkis maisemaga... :) )!

Millegagi tuleb ju kodanikke kinni hoida, eriti kui teenusepakkujad on pea poole klientuurist kaotanud...


Üks päris hea näide, kuidas pädevale pokkeriprofile vesi lihtlabaselt justnimelt tolles formaadis peale tõmmatakse...
https://www.youtube.com/watch?v=ILFECCKpWUM

Ja siinkohal ka pisku materjal tegutsevatest pokkerikartellidest:
https://www.youtube.com/watch?v=lUgunDWnY6A

Kellel huvi ja tahtmist, siis omalt poolt soovitaks turniiripokkerit...
Hea seltskond, aus mäng ja õige paik, kus oma oskused proovile panna!
Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni president Laur Sibold räägib asjast:
https://podcast.ee/eesti-eso/54-laur-si ... maatikaga/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas Taavi »

cambodia kirjutas: 09 Okt 2022, 02:13 Üks päris hea näide, kuidas pädevale pokkeriprofile vesi lihtlabaselt justnimelt tolles formaadis peale tõmmatakse...
https://www.youtube.com/watch?v=ILFECCKpWUM
Kiiruga vaadates läks kohati ikka päris rumalate kaartidega all-ini :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Taavi kirjutas: 09 Okt 2022, 10:35
cambodia kirjutas: 09 Okt 2022, 02:13 Üks päris hea näide, kuidas pädevale pokkeriprofile vesi lihtlabaselt justnimelt tolles formaadis peale tõmmatakse...
https://www.youtube.com/watch?v=ILFECCKpWUM
Kiiruga vaadates läks kohati ikka päris rumalate kaartidega all-ini :)
Kiire ja vihane. Sellised mängijad mängivad palju käsi agressiivselt ja enne floppi tõstavad nad sageli isegi nõrga käega. Selliste pädevate mängijate vastu on raske mängida...
Ka downswing on ju suht tavapärane nähtus, mille üle ei maksaks imestada + suur variaablus...
Kuid... Ehk siis pokkeriterminoloogiat mitte kasutades, tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu asjaolule, et võidu ja riski suhe on totaalselt paigast ära...

PS. Endal on mängude/jaotuste lõpptulemus seotud konkreetselt ennem võidetud summade suurusega... Absoluutselt alati. Elik, mida jõudsamalt kasvab mängupank/teenitud summade suurusjärk, seda ebaloogilisemaks muutub lauas toimuv, mis ei allu enam vähimalgi määral pokkeriloogikale... Ajab muigama... Ehk siis võid teenida X formaadis/limiidis X summa... ja mitte sentigi sealt üle! Siis hakkad kaotama...

Samas, kas downswing on seotud teenitud summade suurusjärguga? Ega vast!

Olen kunagi vastavat teemat põgusalt arendanud ka ühes pokkeriteemalises foorumis...
Muideks, sain paarilt tuntud mängijalt ka asjakohase vastuse... :)
Selle järgi olen ka toimetanud.
Aga see selleks... Pokkeritki mängin rohkem huvist mõttemängude tehnilise külje vastu, niiet omalt poolt soovitaks hoopistükkis malemänguga pead vaevata...
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas Taavi »

No vähemalt korra tõmbas tühjade kaartidega riveril all-in kaasa :D Aga jah, selliste väljavõtete põhjal keeruline midagi järeldada mängutaseme kohta.

Sul see seos on statistiliselt välja võetud nii, et vaatasid reaalseid käsi ja tulemusi ning selgus, et mida rohkem võidad, seda halvemaks võidutõenäosus muutus? Samal ajal sinu mängukvaliteet püsis samal tasemel? Subjektiivselt on selliseid järeldusi jube lihtne teha isegi siis, kui need absoluutselt tõele ei vasta.

Mäletan vanadest aegadest paari juhtumit, kus reaalselt tõestati ära, et pokkerituba sedasi tõenäosustega mängis. Enamus tubades seda siiski tõestada ei suudetud, aga see ei takistanud neid selles süüdistada endiselt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
KBoom
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Aug 2022, 14:39

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas KBoom »

Tänan vastuste eest.
Niipalju kui ma tean, siis pokkerimängija jaoks on peamine näitaja, et palju nad keskmiselt tunnis teenivad.
Neid hullumeelseid hyper stt'si ei pea ju mängima, need rohkem nagu kasiino slotimängud :)
Ma arvan, et online pokkeri suurim probleem on botid ja mängijad, kes kasutavad mängimise ajal keelatud tarkvara abi.
Selles osas olen küll 100% nõus, et pokkeritoad ei taha näha mängijaid, kes regulaarselt võidavad. Selleks, et võitvaid mängijaid eemale hoida, siis ongi mängude formaadid absurdsed, mis meenutavad rohkem kasiinot. Rake struktuur on ka vastav, mis võtab rohkem raha just võitvatelt mängijatelt.
Võib-olla MTT turniirid on koht, kus hea mängija võiks ühtteist teenida. Variatsioon pokkeris on muidugi tappev.
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Taavi kirjutas: 09 Okt 2022, 15:54 No vähemalt korra tõmbas tühjade kaartidega riveril all-in kaasa :D Aga jah, selliste väljavõtete põhjal keeruline midagi järeldada mängutaseme kohta.

Sul see seos on statistiliselt välja võetud nii, et vaatasid reaalseid käsi ja tulemusi ning selgus, et mida rohkem võidad, seda halvemaks võidutõenäosus muutus? Samal ajal sinu mängukvaliteet püsis samal tasemel? Subjektiivselt on selliseid järeldusi jube lihtne teha isegi siis, kui need absoluutselt tõele ei vasta.

Mäletan vanadest aegadest paari juhtumit, kus reaalselt tõestati ära, et pokkerituba sedasi tõenäosustega mängis. Enamus tubades seda siiski tõestada ei suudetud, aga see ei takistanud neid selles süüdistada endiselt.
Omaltpoolt niipalju, et "usureformaatoriks" ei hakka ja puudub ka tegelikkuses vajadus midagi tõestada..., kuid jah, tehniliselt ülevaade tõesti olemas. Niiet minu jaoks jääb fakt faktiks...
Ei pea ka, sellele lisaks, lihtlabaselt võimalikuks, et üleöö olen minetanud absoluutselt igasugusegi mänguoskuse ning oponentidest on samal ajal sirgunud geniaalsed pokkergurud... Kordan veelkord, et tollel nn. veidral "down swingil" on kindel lõpp ja algus, mis allub kindlatele reeglitele, mis seotud võidetud summadega... Ja egas kaardijooks samas viletsamaks muutu! Lihtsalt jaotuste/mängude võitmine pea võimatu... Õhuga mängivad eeslipoisid/tüdrukud suudavad mängleva kergusega imesid korda saata...
Kui kasum teistele loovutatud, normaliseerub kõik justkui imeväel ja üleöö. Ja nii lihtne see ongi!
Olen õppinud tolle nn. "periooditi väga halva kaardijooksu" algust ära tundma... Lauad joonelt kinni ja kaks nädalat "raadiovaikust"... Siis võib tagasi tulla. Kui kange himu edasi mängida... siis on olemas ka teine võimalus... :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas Taavi »

cambodia kirjutas: 09 Okt 2022, 23:49 Omaltpoolt niipalju, et "usureformaatoriks" ei hakka ja puudub ka tegelikkuses vajadus midagi tõestada..., kuid jah, tehniliselt ülevaade tõesti olemas. Niiet minu jaoks jääb fakt faktiks...
Ei pea ka, sellele lisaks, lihtlabaselt võimalikuks, et üleöö olen minetanud absoluutselt igasugusegi mänguoskuse ning oponentidest on samal ajal sirgunud geniaalsed pokkergurud... Kordan veelkord, et tollel nn. veidral "down swingil" on kindel lõpp ja algus, mis allub kindlatele reeglitele, mis seotud võidetud summadega... Ja egas kaardijooks samas viletsamaks muutu! Lihtsalt jaotuste/mängude võitmine pea võimatu... Õhuga mängivad eeslipoisid/tüdrukud suudavad mängleva kergusega imesid korda saata...
Kui kasum teistele loovutatud, normaliseerub kõik justkui imeväel ja üleöö. Ja nii lihtne see ongi!
Olen õppinud tolle nn. "periooditi väga halva kaardijooksu" algust ära tundma... Lauad joonelt kinni ja kaks nädalat "raadiovaikust"... Siis võib tagasi tulla. Kui kange himu edasi mängida... siis on olemas ka teine võimalus... :)
Kui andmete pealt sellise järelduseni jõudsid, siis täitsa realistlik, et on ka. Eks selle tõestamine piisavalt hästi ole keeruline. Kui sedasi manipuleerida, siis eks nad keeravad neid tõenäosusi ilmselt üsna natukene, nii et võiks justkui ka juhuslik olla ja väga raske midagi kindlalt tõestada. Tahaks loota, et järelelvalveasutused ka selliseid asju kuidagi kontrollivad, aga vähemalt vanasti regati enamus neist pokkeritubadest mingites suht vabalt võtvates piirkondades, nii et see lootus on vist lollide lohutus lihtsalt :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Taavi kirjutas: 10 Okt 2022, 09:36
cambodia kirjutas: 09 Okt 2022, 23:49 Omaltpoolt niipalju, et "usureformaatoriks" ei hakka ja puudub ka tegelikkuses vajadus midagi tõestada..., kuid jah, tehniliselt ülevaade tõesti olemas. Niiet minu jaoks jääb fakt faktiks...
Ei pea ka, sellele lisaks, lihtlabaselt võimalikuks, et üleöö olen minetanud absoluutselt igasugusegi mänguoskuse ning oponentidest on samal ajal sirgunud geniaalsed pokkergurud... Kordan veelkord, et tollel nn. veidral "down swingil" on kindel lõpp ja algus, mis allub kindlatele reeglitele, mis seotud võidetud summadega... Ja egas kaardijooks samas viletsamaks muutu! Lihtsalt jaotuste/mängude võitmine pea võimatu... Õhuga mängivad eeslipoisid/tüdrukud suudavad mängleva kergusega imesid korda saata...
Kui kasum teistele loovutatud, normaliseerub kõik justkui imeväel ja üleöö. Ja nii lihtne see ongi!
Olen õppinud tolle nn. "periooditi väga halva kaardijooksu" algust ära tundma... Lauad joonelt kinni ja kaks nädalat "raadiovaikust"... Siis võib tagasi tulla. Kui kange himu edasi mängida... siis on olemas ka teine võimalus... :)
Kui andmete pealt sellise järelduseni jõudsid, siis täitsa realistlik, et on ka. Eks selle tõestamine piisavalt hästi ole keeruline. Kui sedasi manipuleerida, siis eks nad keeravad neid tõenäosusi ilmselt üsna natukene, nii et võiks justkui ka juhuslik olla ja väga raske midagi kindlalt tõestada. Tahaks loota, et järelelvalveasutused ka selliseid asju kuidagi kontrollivad, aga vähemalt vanasti regati enamus neist pokkeritubadest mingites suht vabalt võtvates piirkondades, nii et see lootus on vist lollide lohutus lihtsalt :)
Päris ühe vitsaga vast lüüa ei tahaks... Eks noid keskkondi ole ju väga erinevaid. Osa neist samas päris avalikult, seatempude eest, häbiposti pandud... Ja mis eetika etalonid/moraalsuse mõõdupuud nood pokkeritoad ka siis üleüldse olema peaksid...
Vaadake millest/kustkohast on nood välja kasvanud. Kui ikka on!
Tänase päeva manduvate õhtumaade toimiv ärimudel paistabki rohkem olema igatmasti skeemitamine, õhu müümine, raha tinistamine, ajude pesemine... Idiokraatia kõigis oma olelusvormides...
Enamik kasiinomänge pakkuvaid ettevõtteid hulbib ju, juriidilises kontekstis, sogases hallis alas, kus kõik mis pole otseselt keelatud on lubatud...
Samas, positiivsuse poole pealt on kodumaine keskvoolu ajakirjandus suuremalt jaolt tolle (neti)mängu, kui eeslaste õnnevalemi, promomise/reklaamimise ära lõpetanud...

Kaasfoorumlase KBoomiga nõus...
Väga paljud, populaarsust koguvad kohad, meenutavadki oma ülesseehituselt rohkem odavaid "bling - bling" lumpenkeskkondi...
Üks selline:
"GGPoker is the World's Biggest Poker Room"
https://en.ggpoker.com/?ggManualLink=1
Ise mängisin võimalikult kiiresti boonused lahti ja siis minekut...
Rohkem sinna jalga ei tõsta.
Aga, see selleks :)
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Sisukad ja kokkuvõtlikud postitused netipokkeris toimuvast:
https://www.quora.com/What-is-the-possi ... -is-rigged
See asi ikka haiseb päris korralikult...
KBoom
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Aug 2022, 14:39

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas KBoom »

cambodia kirjutas: 18 Mai 2023, 11:19 Sisukad ja kokkuvõtlikud postitused netipokkeris toimuvast:
https://www.quora.com/What-is-the-possi ... -is-rigged
See asi ikka haiseb päris korralikult...
Ma ei tea, ma olen veidi skeptiline enamiku info suhtes seal. Virisejaid on alati olnud, aga reeglina nad lihtsalt ei oska ise hästi pokkerit mängida ja veelgi vähem tajuvad nad seda kui karm variatsioon pokkeris on.
Mis puudutab pokkeritoa huve, siis neid huvitab see, et mängijad pidevalt mängiksid, sest siis saavad nad "rake" kaudu raha.
Võitvad mängijad ei ole pokkeritoas soositud, sest võitev mängija viib pokkeritoast raha välja ja seeläbi on raharinglus väiksem.

Suurim online pokkeri probleem on see, et tänapäeva bot'id suudavad mängida paremini kui ükski inimene. Lisaks on võimalus botile programmeerida sisse inimese moodi käitumine.

Pokkeritoad lähenevad asjale nii, et muudavad online pokkeri märkamatult kasiinoks, kus sisuliselt pikas jooksus võitmine on võimatu. Mängud on hüper-turbo formaadis ja rake on kirves selga. Muidugi võib olla ka pokkeritoa huvides kallutada tõenäosust nii, et võitev mängija hakkab kaotama. Paraku selline käitumine on ülimalt suure riskiga, kus vahele jäädes on suur jama ning pokkerituba kaotab litsentsi.
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Ma ei tea, ma olen veidi skeptiline enamiku info suhtes seal. Virisejaid on alati olnud, aga reeglina nad lihtsalt ei oska ise hästi pokkerit mängida ja veelgi vähem tajuvad nad seda kui karm variatsioon pokkeris on.

Tegemist siis Sinupoolsete VÄÄRväidetega. Demagoogia musternäidis… Ateoreetiline argumentatsioon.

1. Puhtakujuline sildistamine
2. Kiire üldistus (hasty generalisation)
3. Vale põhjuse -ja tagajärje seos (post hoc ergo propter hoc)
4. Vale järeldus (non sequitur)
5. Pidev kordamine (tuntakse ka „rikkis raadio“ nimetuse all)

PS! Ja toda variatsiooni ei maksaks ka kõiges süüdistada… Matemaatilist loogikat ja analüüsi kasutades see lihtlabaselt ei päde!

Et siis matemaatilist oidu/arvutamisoskust omavad tuhanded, ja veelkord tuhanded pokkeri entusiastid nö. „virisejatest üliviletsad “ on ühekorraga lolliks läinud ja ajavad kooris iba suust välja…
Halloo lugupeetu! Löö nett lahti ja hakka lugema… Sa upud tolle infotulva kätte ära, mis sealt vastu vaatab… Pädevate matemaatiliste tõestusteni välja!

Mis puudutab pokkeritoa huve, siis neid huvitab see, et mängijad pidevalt mängiksid, sest siis saavad nad "rake" kaudu raha.
Võitvad mängijad ei ole pokkeritoas soositud, sest võitev mängija viib pokkeritoast raha välja ja seeläbi on raharinglus väiksem.


Täpselt nii. Nõus! Ja seda tehakse vahendeid valimata… Ainult, et too väide on karjuvas vastuolus sinu eelnevate väärväidetega! 😊
Error fundamentalis / Idem per idem...

Suurim online pokkeri probleem on see, et tänapäeva bot'id suudavad mängida paremini kui ükski inimene. Lisaks on võimalus botile programmeerida sisse inimese moodi käitumine.

Faktiväidetest eristatakse väärtusväiteid, mis väljendavad hoiakuid või arvamusi.
Väärtust peetakse fakti vastandiks!
Kui fixed limit välja jätta, siis ilmselt (lähi)tulevikumuusika…

Pokkeritoad lähenevad asjale nii, et muudavad online pokkeri märkamatult kasiinoks, kus sisuliselt pikas jooksus võitmine on võimatu. Mängud on hüper-turbo formaadis ja rake on kirves selga. Muidugi võib olla ka pokkeritoa huvides kallutada tõenäosust nii, et võitev mängija hakkab kaotama. Paraku selline käitumine on ülimalt suure riskiga, kus vahele jäädes on suur jama ning pokkerituba kaotab litsentsi.

Kas anomaaliad ja „tsirkus“ toimub siis ainult hüper/turbo formaatides? Ei. See on toimub kõikides formaatides, niiet vahet pole…
No see on igati tore, et Sa tead kuidas pokkeritoad asjale lähenevad 😊
Suht lapsik/naiivne on väita, et too „hallis alas“ kanda kinnitanud eetika/moraalivaba omanike seltskond millegi ees risti ette lööb…

Väljakujunenud kasusaajad, ringkaitse ja toiduahel. Saadav tulu kaalub kõik ülesse… eesmärk pühendab abinõu!

PS. Üldiselt - Sa ei ole isegi teemasse süvenenud, materjale lugenud, rääkimata ilmselt isiklikust kogemusest…
Mainstream diskursusel osaleja arusaama moodi paistab see kenakesti olema… 😊
Circulus vitiosus

Mängi pisku miljon-kaks miljonit kätt ära, analüüsi ,siis võime edasi arutleda.

Kasiinode/pokkeritubade omanike kuldreegel: lollid on alati moodustanud inimkonna enamuse ja nii see ka jääb!
Vasta