Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
KBoom
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Aug 2022, 14:39

Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas KBoom »

Tere,

Ma esitan esmalt oma küsimuse ja siis kirjutan kiirelt oma loo.
Kas keegi on tegelenud või tegeleb arbitraažpanustamisega spordis? Kui jah, siis palun jagage oma kogemust, oleksin meeletult tänulik :D
Kui mingi secret valem võitmiseks, siis saatke pv :twisted:
Olen saanud aru, et see arbitraažpanustamine on 100% legaalne ja vähemalt teoreetiliselt on sellega võimalik raha teenida. Praktikas paraku...

Otsisin netist rohkem infot arbitraažpanustamise kohta, aga väga vähe leidsin, vähemalt eesti keeles näib, et pole. Üks koht on see, mis seletab, aga seda kõike vist ei saa uskuda ja vist mingi vana artikkel: https://boonused.org/arbitraazpanus-mis ... aevamanna/

Ütlen kohe ära, et üritasin seda süsteemi veidi ja lasin paarsada eurot korstnasse. Ma arvan, et see oli 100% minu oma viga, proovisin live panustamisega, mida seal lehel ka soovitati, aga ma hakkasin liialt riskima. Probleem on selles, et see betfair.com, kus saab teha panuseid teiste inimeste vastu, sellele Eestist ligi ei pääse :(. Tavalistes kihlveokontorites näib, et ei ole head koefitsiendid või ma ei tea, ma ei oska lihtsalt. Kas keegi teab mõnda exchange spordipanustamise saiti, mis oleks eestlastele avatud?

Võib-olla on aeg liikunud edasi ja kihlveokontorid oskavad oma koefid nii hästi paika ajada, et arbitraažpanuseid ülimalt raske leida. Mina olen oma kooliraha maksnud ja hetkel veidi nutune, sest tahaks netis raha teenida, aga kuidagi ei oska leida, et kuidas :(. Uurisin ka day trading kohta börsil ja mõtlen seda proovida, aga see vist veelgi raskem teema.

Veidi segane tekst tuli, sorry. Tegelt jah, peamine, mis ma tahaks on leida mingit viisi, et kuidas läbi interneti raha teha. See arbitraažpanuse süsteem vist ei ole hea idee?

Teised ideed on mul:
Online pokker - Ma olen kuulnud, et tänapäeval on seal väga raske suurt midagi teenida, sest botid mängivad paremini kui inimesed jne. Lisaks peab oskama pokkerit ka väga heal tasemel. 10+ aastat tagasi oleks olnud see kindlasti õige teema.
Börsil kauplemine - See on nii hull teema, et ma ei julge puutuda. Day trading tundub ulme, sest börs liigub minu silmis täiesti juhuslikult, seega maksaksin ainult teenustasusid. Ma olen seal kunagi paarsada eurot tuulde lasknud, aga see oli ka mingi petuvärk vist, ei taha meenutada. Hiljem tükk aega mingid venelased helistasid mulle, et kas ma ei tahaks "veel investeerida".
Spordiennustus - Jälle üsna ulme vist, sest miljonid inimesed maailmas üritavad sellega raha teha ja enamik hävib. Üks idee on, et NBA mängudele panustada. Ma olen täheldanud, et mängu lõpus on reeglina seis tasavägine, seega kui esimesel veerandil läheb üks tiim ette, siis teha panused teisele tiimile. Kuna lõpus seis üsna tihti võrdsustub, siis saab võtta rahad välja enne lõpuvilet. Teoorias kõlab nagu lihtne raha, aga ma tean, et praktikas on see tõenäoliselt häving. Mõned ideed on veel, vahest üritan mingi aeg, hetkel ei ole finantsi, et seda igale poole lahkelt jagada.
Affiliate äri - See nii lai teema, et ma ei tea isegi, millisest otsast alustada. Niipalju kui uurisin, siis näib, et konkurents affiliate turul on väga suur, mis muudab seal teenimise üsna raskeks. Võib-olla mingi nišiäri? Võimalusi vist lõputult, aga ma parem lasen paarsada eurot spordiennustuses tuulde, kui raiskan lõputuid tunde selleks, et teenida paar senti. Iseenesest saaks alustada ilma algkapitalita, teha WIX kaudu näiteks veebileht ja reklaamida tooteid vms. Paraku on mul zero usku sellise asja õnnestumisesse.

Kõige ideaalsem oleks muidugi passiivne sissetulek läbi mingi netiäri, aga see on vist täielik ulme. Ainus viis passiivsele sissetulekule, mis mina näen, on teha pikem investeering aktsiatesse (Tesla vms.), aga see eeldab suurema summa olemasolu.

Kõik kriitika ja ideed on 10 000% teretulnud!
Taavi
Postitusi: 1486
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Arb.spordipanus ja muud võimalused netis teenida

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sinu loetletud nimekirjast on imlselt kaasturundus/affiliate marketing (mitte segi ajada võrkturundusega) kõige potentsiaalikam. Isegi kui sellega normaalset raha teenida ei õnnestu, siis õpid vähemalt kasulikke oskusi, mille abil saab raha teenida. Näiteks turu-uuringu tegemine, SEO, kodulehe tegemine, copywriting jne.

Need teised on sellised asjad, et põhimõtteliselt üritad teiste taskust raha enda taskusse liigutada ehk võistled mängus, kus võidab ainult väike protsent tipust. Kogu sinna panustatud aeg on ka sisuliselt raisku läinud, kui sa siiski sellesse tippu ei jõua, sest nende oskustega pole väga palju mujal midagi peale hakata. Börsikauplemise kohta kirjutasin näiteks kunagi pikema ülevaate siin. Lühikokkuvõte: Kui tegemist pole tegevusega, mida sa naudid nii palju, et teeksid seda ka siis, kui tead, et see kaotab sulle raha, siis pole mõtet oma aega ja raha raisata. Sama järeldus kehtib ka kõigi nende teiste loetletud valdkondade kohta.

Spordipanustega arbitraaži peaks vast endiselt saama teha, kui kuskilt mingid head boonused leiad, aga need on sellisel juhul ka arvatavasti ainult lühiajalised ühekordsed võimalused. Sellest omale n-ö elatist ei teeni.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta