Categories
Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus

Keyword research videoõpetus

Lubasin eelmises otsingusõna analüüsimise (keyword research) postituses, et teen selle kohta ka video, et oleks lihtsam aru saada, millest jutt ja kuidas asi käia võiks.

Video ei ole kindlasti täielik juhend, vaid pigem tegin ülevaate erinevatest saitidest, et mida milleks ja kuidas kasutada. Põhjalikumat infot leiad ikkagi ülevalpool viidatud postitusest.

Soovitan näiteks see postitus video kõrvale lahti võtta ja siis jälgida ja lugeda kõrvalt lisaks.

Andke siis teada, kui video teel sellist asja lihtsam on õppida. Ja ka siis, kui ei ole. Tean, et edaspidi ei hakka oma aega sedalaadi videode tegemisele siis kulutama.

Videos mainitud LongTailPro (videos algab umbes 26:20) saad omale soetada siit:

https://rahafoorum.ee/longtailpro/

Isiklikult olen selle abil korralilkult aega kokku hoidnud, aga eks see sõltub sellest, miks sa seda keyword researchi teed ja kui palju su rahakott kannatab jne. Kindlasti saab ka ilma väga edukalt hakkama, kui aega ja kannatust jagub.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: