Categories
Kiiresti rikastumise skeemid

Lugeja küsimused binaarsete optsioonide kohta

Koondan siia kõik binaarsete optsioonidega (binary options) seotud küsimused ja vastused ühte kohta kokku.

Binaarsete optsioonidega kauplemine

Esimese küsimuse esitas T. ja selleks on:

Tere Sooviksin nõu küsida sellise asja kohta nagu binaarne kauplemine.Kas asi on usaldusväärne? Huvitab antud platvorm: 24option.com Oskate mulle mingisugust infot selle kohta anda,oleksin väga tänulik. Kõike head T.

Kui vastata küsimusele hästi lühidalt, siis: tegemist on hasartmänguga, kus “maja” võidab. Ära raiska oma aega ega raha selle peale.

Pikemalt vastates alustaks kõigepealt sellest, mis asi on optsioon.

binary options investeerimine
autor: cat777

Mis asi on optsioon?

Hästi lihtsalt seletatuna on optsioon leping, et kindlaksmääratud tuleviku ajahetkel saad sina osta (call option) lepingu teise osapoole käest omale mingit vara teatud hinnaga. Vastupidine optsioon on see, kui sina saad müüa (put option) mingit vara kindlal ajahetkel kindla summa eest.

Näiteks lepime sinuga kokku, et ma müün sulle kahe kuu pärast 100g kulda hinnaga 32 €/g. Selle lepingu sõlmimise eest maksad sina tasu, näiteks 100 €.

Kui nüüd kaks kuud saab läbi, siis saad otsustada, kas sa kasutad oma õigust seda kulda osta või mitte. Kui kasutad, siis tuleb sul minule maksta 32 € * 100g = 3200 €. Kui ei kasuta, siis lihtsalt lõpeb see leping ära ja kaotasid lepingu sõlmimise eest makstud 100 €.

Kui kahe kuu pärast on kullahind 35 €/g, siis saad osta 100g hinnaga 32€/g ja oled teeninud 300 € – 100 € tasu (kui müüksid selle kulla uuesti maha turuhinnaga). Kui aga hind on madalam, kui 32 €/g, siis oled raha kaotanud.

Milleks optsioone kasutatakse?

Optsioonide kasutamiseks on mitmeid põhjuseid. Üks neist on näiteks riskide hajutamiseks (hedging).

Need skeemid võivad olla üsna keerulised, aga idee on neil üldiselt lihtne – sa ostad mingit vara (näiteks tegeled ettevõtlusega USA dollarites) ja kuna selle vara väärtus võib langeda, siis igaks juhuks ostad omale ka optsiooni, mis võimaldaks sul selle kaotuse tasa teha vastandvara ostmisega (näiteks ostad optsiooni EUR ostmiseks).

Samamoodi tehakse aktsiaid ostes, kus ühe firma aktsia võimaliku languse vastu ostad selle firma aktsiatele vastandsuunas liikuvate aktsiate optsioone. See tähendab, et sa pead tundma piisavalt hästi turgu, et aru saada, mis hinnad omavahel vastasmõjus on (st, kui üks tõuseb, siis teine langeb).

Teine variant, milleks optsioone kasutatakse, on spekuleerimine. Eesmärk on teenida hinna tõusu või languse pealt.

Nii spekuleerimise kui ka riskide hajutamise juures pakuvad optsioonid võimendust. Sa saad soodsa hinnaga õiguse osta suurema koguse aktsiaid ehk 500 € eest võid sisuliselt osta kaitset 50 000 € kaotuse vastu.

Kuna optsioonide kasutamine on tegelikult üsna keeruline ja vale ostu korral kaotad 100% oma investeeringust, siis alustajatel ei tasu nendega tegeleda.

Binary options ehk binaarsed optsioonid

Binary options puhul on tegemist sellise optsiooniga, kus sul on kaks varianti: sa kas saad 1) konkreetse summa raha/koguse mingit vara või 2) mitte midagi.

Nagu juba mainisin, siis need jagunevad ka omakorda kaheks, kus ühel juhul saad õigesti ennustamise korral konkreetse summa raha (cash-or-nothing) ja teisel juhul saad konkreetse koguse alusvara (asset-or-nothing – aktsiaid, kulda, konkreetset valuutat vmt).

T poolt küsitud binary options puhul ja see, mida internetis palju reklaamitakse, on tegemist cash-or-nothing optsioonidega. Seega, kui sa ennustad alusvara liikumist õigesti, saad mingi summa raha, kui aga valesti, jääd oma rahast ilma.

Sisuliselt on tegemist sarnase mehhanismiga, nagu spordiennustused, ainult et koefitsiendid on esitatud protsentides ja ennustad spordivõistluste asemel mingi alusvara hinna liikumist.

Majal on eelis

Nagu spordiennustuste puhul, on ka binaarsete optsioonide puhul “majal” eelis.

Näiteks, vaadates seda 24option lehte, siis abimaterjalidest leidsin, et kõige enam võib õigesti ennustamise korral võita 89% (reaalselt nägin pigem 75% kõige suuremat praegu). Ehk kui paned 100 € panuse, et aktsiahind on järgmise 2 minuti pärast kõrgem, saad tagasi 189 €.

Mõnel juhul pakutakse väikest raha tagastust, kui paned oma ennustusega mööda. Nende kodulehelt ma selle kohta infot ei leidnud, aga kui uskuda binaryoptionsbrokersreviews.com lehte, siis on see 24options puhul kuni 15%.

Jällegi, kuna ma ühtegi 89% tootlust andvat võimalust sealt hetkel ei leidnud, siis oleksin ka selle 15% puhul pisut skeptiline, aga las ta olla. See tähendab, et kui sinu panus on 100 €, siis kaotuse korral (panustasid hinna tõusule, aga hoopis langes) saad tagasi 15 € ehk kaotad 85 €.

Nendest protsentidest lähtuvalt saad teada, kui suur eelis majal on, arvutades lehel tehtavate võitvate ja kaotavate panuste summade põhjal välja, kui palju maja selle pealt teenib.

Arvestame, et panustad seal praegusele kõige suurema protsendiga variandile 100 € ehk saad võidu korral tagasi 175 € oma panusest ja kaotuse korral 15% oma panusest. Juhuslikult (50/50 tulemus) 100 korda panustades (10000 € läbi mängides) on tulemuseks see, et sa oled majale kaotanud 500 €.

Seega sa peaksid selliste tingimustega saidi puhul võitma orienteeruvalt 53,2% juhtudest, et jõuda omadega nulli. Kasumisse saamiseks peaksid veelgi enam täppi panema, et asi üldse midagigi sisse tooks.

Järelikult on selles süsteemis kasumi teenimiseks kaks varianti:

a) leiad saidi, kus need protsendid on tasakaalust väljas ehk sul on võimalik teenida juhuslikult 50/50 tõenäosusega panustades (väga ebatõenäoline)

b) suudad ennustada ca 60% või täpsemini, mida hind lähitulevikus teeb (jällegi ebatõenäoline, sest muidu oleksid ilmselt juba miljonär).

Kui sa leiaksid saidi, kus väljamaksed on võidu korral 89% lisaks ja kaotuse korral 15%, siis võiksid seal juhuslikult panustada ja suure rahakoti korral oleksid pikas perspektiivis omadega mäel.

Seda muidugi ainult lühiajaliselt, sest selliste protsentide juures maksaksid nad oma tegevuse eest peale. Eeldusel, et see sait üldsegi maksab ja ei tegele pettusega, sest…

Optsioonide regulatsioon

Suur osa sellistest binaarsete optsioonide maakleritest tegutsevad riikides, kus igasugune järelvalve ja regulatsioon puudub. Teisisõnu, keegi ei kontrolli, et nad ei tegeleks pettusega.

Sa võid küll raha sisse panna ja õigesti ennustada, aga keegi ei ütle, et nad seda ennustust õigeks loevad ja hinnaliikumise graafikut enda jaoks sobivas suunas ei liiguta, nii et sa kogu aeg pikas perspektiivis neile sobivas tempos kahjumit kasvatad (võidad piisavalt, et hasarti tekitada ja raha juurde tuua, aga maksad selle lõbu eest kogu aeg peale).

Ei saa ka välistada lihtsalt otsest pettust, kus kõik on tore senikaua, kuni väljamakset teha tahad.

Lühiajaliste liikumiste ennustamine

Teine suur probleem selle “investeerimisega” on see, et tegemist on üldiselt väga lühiajaliste ennustamistega. Sul tuleb ennustada, kas hind liigub paari minuti jooksul üles või alla või jääb mingisse vahemikku.

Sedalaadi ennustamisega tegelevad börsil ja forexil kauplejad igapäevaselt. Erinevatel andmetel jäävad umbes 80-95% neist kahjumisse ja mõned üksikud teenivad kasumit.

Samasuguse kauplemisega tegelevad ka HFT-d (High Frequency Traders). Tegemist on kaubanduskeskuste suuruste laohoonetega, mis sisaldavad endas arvuteid, mis koguvad infot ja analüüsivad seda reaalajas, et teha sekundimurdosa jooksul sellest lähtuvalt tavainimese mõistes ulmelistes kogustes tehinguid.

Selleks ajaks, kui sina oled suutnud mingi olulise info läbi töödata ja teinud järelduse, mida hind järgmise lühiajalise periodi jooksul teeb, on need süsteemid selle info juba ammu läbi töötanud, sellest lähtuvalt tehinguid teinud, see hind on selle liikumise läbi teinud, masinad on uue info kätte saanud ja hind teeb juba midagi muud.

Ehk sa võid selliste lühiajaliste perioodide puhul lihtsalt visata kulli ja kirja ning tõenäoliselt paned rohkem täppi, kui mingile analüüsile tuginedes. Kui sa suudad nii lühikeste liikumiste puhul järjepidevalt 60%+ kordadest täppi panna, siis võta minuga ühendust ja saame koos miljonärideks.

Üks võimalik variant seda teha, on ennustamine enne teatud sündmusi. Näiteks enne mingeid majandusaastaaruandeid või uudiseid, mille puhul sa oled üsna kindel, et need liigutavad hinda sinu poolt ennustatud suunas.

Paraku on aga ka need muutused pigem sellised paaripäevased või -tunnised, mitte minutilised. St, nende languste sees hinnad kõiguvad nii üles kui ka alla.

Näiteks vaata google aktsia päevasisest ja 5-päevast liikumist:

binaarsete optsioonide ennustamine

5 päevane liikumine

Kuigi pikas perspektiivis on ehk võimalik ennustada, et liikumine on üles, siis loe siit piltidelt üle, mitu korda päeva jooksul hind allapoole tuli? Kui sa pead ennustama sekunditäpsusega, siis kui suure tõenäosusega suudad sa täppi panna, et just sel hetkel on hind seal ülemise või alumise saki peal?

Binaarsetesse optsioonidesse “investeerimine”

Mina isiklikult nimetaks seda spekuleerimiseks, mitte investeerimiseks. Isegi kauplemiseks on seda ilmselt liiga palju nimetatud, sest see “ennustamine” ei baseeru sisuliselt millelgi peale kõhutunde või kohvipaksu.

Sellegipoolest, kui tundub see võimalus nii ahvatlev ja tõesti usud seda haipi, mida need saidid räägivad või mida nende saitide promojad räägivad, siis on siiski üks võimalus, kuidas võiksid neisse panustamist proovida.

Muidugi, enne kui seda varianti proovima hakkad, tasub ehk teema endale pisut põhjalikumalt selgeks teha. Samal ajal tuleks meeles pidada, et suurem osa õpetustest ja selle kohta käivast materjalist on toodetud, kas:

a) nende saitide poolt, kes seda teenust vahendavad ja sinu kauplemise pealt raha teenivad

b) nende saitide affiliate liikmete poolt, kes neid saite promovad ja sinu kauplemise pealt raha teenivad. Siia kuuluvad ka näiteks mingid “review” saidid, mis ilmselt töötavad natukene sarnasel põhimõttel, nagu kunagi HYIP monitorid või panustavad afiiliate tasudele (nagu näiteks binaryoptionsbrokersreviews.com).

binaryoptionsreview 24option.com affiliateSeega, ei ole see info üldiselt eriti objektiivne ja tasuks lugeda skeptilise pilguga (umbes nagu nõukogudeaegseid ajalooraamatuid või pankade soovitusi aktiivselt hallatavasse III pensionisambasse investeerida).

Kui aga tõesti ei ole ajaga targemat teha, siis pakun välja, et teeksid papertradingut.

Papertrading

Idee on lihtne. Mine näiteks Yahoo Finance lehele, vali sealt mingi aktsia ja püüa ennustada, mis selle hinnast saab täpselt 60 sek või 2 min pärast. Pane stopper käima, oma ennustus kuhugi exceli tabelisse kirja ja märgi tulemus üles.

Tee seda näiteks 6 kuud, kuni sul on mitutuhat ennustust kirjas ja siis vaata, kui suure tõenäosusega sa täppi suudad panna. Kui su protsent on stabiilselt 60%+, siis võta minuga ühendust ja otsime koos sobiva saidi, kus võiks sellega tegeleda.

Pea siiski meeles, et 100 ennustuse põhjal on mõttetu järeldusi teha. Münti visates on tõenäosus 50/50. See ei tähenda, et kui viskad 10 korda münti, tuleb 5 korda kull ja 5 korda kiri. See tähendab seda, et kui viskad 10000 korda münti, siis on tõenäoliselt ligikaudu 5000 korda kull ja 5000 kiri. Seal vahepeal võib olla ka näiteks selliseid kohti, kus 25 korda järjest tuli kull.

Seega, oluline on, et teeksid seda palju kordi, et mitte panustada lihtsalt õnne peale ja loota, et võidad.

Kokkuvõtteks

Tõenäosus on sinu vastu, tegemist on ennustamisega ja kuna perioodid on üldiselt nii lühikesed, et need ennustused ei saa millelgi reaalsel põhineda, siis on tegemist pigem hasartmängu ja “meelelahutusega”, kui tõsiseltvõetava investeerimisvahendiga.

Minu isiklik seisukoht siinkohal oleks see, et kui sul tõesti selle rahaga muud peale pole hakata, siis soovitan toetada RahaFoorumit. Ehk saan seda kasutada siia professionaalse disaini tellimiseks näiteks või maksan paari aasta jagu hostingut.

Martingale ja binaarsed optsioonid

Järgmise küsimuse küsis Rainer:

Martingale süsteemiga oleks hea panustada binaarsesse investeerimisse? –Rainer

Kes ei ole kursis, siis Martingale süsteem kujutab endast 18. sajandi Prantsusmaalt pärit ruleti peale panustamise mustrit, milles iga kaotuse korral kahekordistatakse oma eelmist panust, et järgmisel korral kaotus tagasi teenida.

Selline skeem töötab teoreetiliselt maailmas, kus:

  1. Sul on lõputu hulk raha. Ei, mitte paarkümmend tuhat või isegi mitte paar miljonit eurot, vaid lugematu arvu nullidega number, mida mitte kellelgi maailmas pole. Vastasel korral sa siiski lõpuks kaotad.
  2. Sul on lõputu hulk väärtusetut aega, sest iga panustamisseeria lõpeb maksimaalselt selle pisikese $1-suuruse võiduga (eeldusel, et esimene eeldus on täidetud, mida ta nii või naa ei ole).
  3. Sul on võimalik lõputult suurendada oma panuseid. Mida reaalsuses ei ole, sest üldiselt on teenusepakkujate poolt panuste tegemisel ülemine piir ees, nii et isegi lõputust kogusest rahast ei piisaks.
  4. Tegemist on nullsumma mänguga, kus võidu- ja kaotusevõimalus on 50/50. Binaarsete optsioonide ega ka kasiinomängude korral see nii ei ole. Esiteks, ei saa sa võidu korral üldiselt 100% kasumit, vaid väiksema protsendi. Teiseks, ei ole tõenäosus, et sa õigesti arvad, tingimata mitte 50/50, vaid omajagu väiksem, kuna pead panustama, kas hind tõuseb teatud summast üles- või allapoole konkreetseks ajahetkeks.

Lühidalt öeldes on vastus ei. Selle süsteemiga ei ole hea mitte kuhugi mitte kunagi panustada. Isegi teoreetilise mudeli peal lõpetad üldiselt raha kaotamisega. Unusta see lihtsalt ära ja kui keegi seda kuskil mainib, siis saada see inimene pikalt.

Martingale ja muude süsteemide kohta loe lisa siit postitusest.

Kuidas mõni suudab enamus kordadest siiski täppi panna?

Tere! Mina ka tegelen options24 – ga ja olen teiega nõus, et see on rohkem õnnemäng. Samas account manager räägib pidevalt, et teadmised on jõud ja tuleb rohkem õppida, siis ka teenib. On inimesi, kes suudavad oma teadmiste põhjal ka 60seki jooksul enamus kordadest täppi panna. Kuidas see siis võimalik on?

Siinkohal ei maksa ära unustada, kes sellele account managerile palka maksab. Lühidalt öeldes sina, kui sa seal “mängid”. Mida rohkem sina panustad, seda rohkem saab tema raha.

Suure tõenäosusega ajab ta sulle udujuttu. Aga võib-olla on ta ka ise sama sinisilmne ja usub seda, sest ülemused nii ütlevad või on kunagi paar korda olnud nö õnnelikke seeriaid.

See viimane on peamine põhjus, miks inimestel sõltuvus erinevatest asjadest tekib. Nad saavad mõnikord juhuslikult premeeritud ning siis tekib lootus, et ehk saab veel.

Selle 60 seki jooksul enamus kordadest täppi panemise osas on paar võimalikku stsenaariumit:

  1. See on ilus müügimöla, millel puudub reaalsusega igasugune seos ja kui sa ei ole reaalselt seda inimest seda järjepidevalt ja korduvalt tegemas näinud, siis tõenäoliselt on antud juhul ka selle stsenaariumiga tegu.
  2. Kui sa oled mingit videot näinud (üldiselt need skeemitajad nii palju vaeva ei viitsi siiski näha), siis sellist videot pole väga keeruline teha. Piisab sellest, kui piisavalt palju tehinguid linti võtta ja siis sinule seda ühte seeriat näidata, kus hästi läks. Sedasi võid teoreetiliselt ka video teha sellest, kuidas sa 25 korda järjest kulli ja kirja visates kulli saad (võib muidugi üsna mitu päeva aega võtta, kui õnne pole).
  3. Videot ei tohiks ka eriti keeruline võltsida olla, kui enda tarkvara peal seda teha…

Igal juhul on alati tulemus üks – sina kaotad raha.

Sellist inimest, kes reaalselt suudaks jätkusuutlikult seal kogu aeg õigesti ennustada, ei eksisteeri. Äärmisel juhul võib olla selline inimene, kes panustab ainult teatud sündmuste või mustrite ajal ja siis ehk jääb kuidagi hea õnne korral ka plussi, aga eeldan, et selliste teadmistega inimene oma aega hasartmängude peale ei raiska.

Kas tasub 24Optionsile oma dokumendi koopiad saata?

Tere, mängisin samuti Option24.com-is, kuna minu konto blokeeriti, siis nüüd konto taastamiseks küsitakse mult id kaardi koopiat ja krediitkaardi koopiat. Kas sellise info saatmine sinna on mõttekas? või pigem loobuda oma rahast mis seal on?

Alustuseks, tunnen kaasa, et sa sellise rumaluse otsa üldse sattusid ja oma raha sinna kandsid.

Kui nüüd aga küsimuse juurde minna, siis mina isiklikult ei saadaks. Kas konto pandi blokki mingil konkreetsel põhjusel? Ehk kas rikkusid tingimusi või reegleid, mis andis neile õiguse sinu konto ära blokeerida?

Kui ei, siis nõuaksin lihtsalt raha tagasi ja kui võimalik, siis vaidlustaksin sinna kontole sissemakse (näiteks PayPali ja krediitkaarditehingute korral peaks üsna lihtne olema), et raha tagasi saada.

Miks ma dokumente ei saadaks? Sest nendega on võimalik kõiksugu jamasid korraldada ja ausaltöeldes ei ole binaarsete optsioonide maaklerid eriti usaldusväärne punt. Eriti arvestades, milliste valede ja petuskeemidega nende kaasturundajad tegelevad ning kui külma närviga neil sellest ükskõik on (või tõenäoliselt aitavad sellele kaasa).

Teisisõnu, nende ärimudeliks on inimeste petmine. Selles valguses ei tundu mulle eriti mõistlik saata neile enda dokumente, mis võimaldaksid identiteedivargust ja minu raha eest ostude sooritamist. Olgu nad kasvõi kuskil registreeritud.

Mille poolest erineb see binaarste optsioonidega kauplemisest?

Tere, Mille poolest erineb “Larry’s Cash machine” programm tavalisest binaarsest kauplemisest? -Karolin

Selles “programmis” nad räägivad lihtsalt ilusat müügijuttu, et binaarsete optsioonidega on võimalik suuri summasid teenida ja siis tahavad, et sina liituksid mõne maakleri kontoga nende affiliate lingi kaudu.

Maakler maksab neile sinu liitumise eest korraliku summa, sest nad teavad, et suurem osa liitujaid paneb korraliku summa sisse ja kaotab selle ära (loe, maksab maaklerile reklaamikulu tagasi ja üsna korralikult pealegi).

Maaklerite seisukohalt, mida parema vale need saidid sulle kokku valetavad, seda kasulikum on, sest seda suuremaid summasid sa tõenäoliselt kontole kannad ja ära kaotad.

Seejuures jätkatakse rääkimist, et kaotasid ainult tänu enda vähesele tööle ja kogemuste puudumisele. Pane aga raha juurde ja õpi edasi.

Kõik peale sinu teenivad mõnusalt raha. Sina aga maksad selle lõbu kinni. Toon ühe sarnase skeemi näite lähemalt ka siin postituse lõpus.

Ühtlasi piisab kiirest Google otsingust, et leida üles kohe esimestel kohtadel sellised ülevaated skeemi kohta, mis ütlevad otse välja, et pettusega tegu. 

Kuidas ära tunda binaarsete optsioonide pettust?

binaarsed optsioonid petuskeem

RahaFoorumi lugeja Modo küsis järgmise küsimuse:

Tere, mulle tuli reklaamvdeo ubinery.com ilt ja kui registreerisin ennast nn kasutajaks, siis mulle helistati Londonist ja räägiti kui hea see asi on jne. Reklaamvideos öeldi, et mitte mingit raha ei ole kunagi vaja, mitte kunagi. Hiljem helistati ja öeldi, et ikka on vaja. Vaja on 250 dollarit, et saaks millegagi alustada, Siis nad nagu ei öelnudki millega üldse tegemist on, millega tegeleb ubinery.com. Öeldi vaid, et v6id poole aastaga teenida juba miljoni ja et kas oled valmis kandma 250 dollarit neile.
Ühesõnaga küsin, et kas tegemist on ikkagi päevakauplemise turuga, nagu on meie forexid ?

Tänan

Ühtlasi lisas Modo ka lingi videole, mille kaudu ta selle leheni jõudis. Eemaldasin lingilt affiliate osa ära, aga alloleva info illustreerimiseks olen lisanud ka lingi sellele lehele:

https://binaryprofessional.com/uBinary/EN/MillionareSociety/

Kas tegemist on hea teenimisvõimalusega?

Esmapilgul võiks ju arvata, et kõik on suurepärane.

Sotsiaalset tõendust kasutatakse lehe üleval servas, kus näidatakse praegust liikmete hulka ja kui palju nemad juba raha on teeninud viimase tunniga:

binaarsete optsioonide pettus

Paremal näidatakse, et suur hulk inimesi soovib antud videot vaadata ja peavad järjekorras oma korda ootama:

sotsiaalne tõendus - petuskeem

Ja all on muidugi kirjas, et antud teemat on korduvalt kõikvõimsates ja kuulsates meediakanalites kajastatud:

binaarsed optsioonid meedias

Vasakul küljel on lisaks sotsiaalsele tõendusele kasutatud nappuse printsiipi, nii et kuvatakse sulle, kuidas vabade kohtade arv on üsna väike (sest ilmselgelt on huvi asja vastu kõrge).

Video sisu ei hakanud isegi vaatama.

Mis siin valesti on?

Lühidalt: kõik.

Kõige lihtsam reegel on see, et kui miski on liiga hea, et olla tõsi, siis see ei ole tõsi. Nagu siin räägitakse, et maksta pole vaja midagi, aga miljonid muudkui tulevad.

Kui see, et asi liiga ilus tundub, ei suuda sind veenda, et tegemist on lihtlabase pettusega, siis võiksid kõik need lehtede servas olevad asjad seda siiski teha.

Näiteks, kuidas saab olla 4000 inimest video vaatamise järjekorras, kui sinu jaoks video kohe avanes?

Kuidas saab sellisest suurest “saladusest” olla juttu CNN, BBC ja NBC-s, mis on kõik üsna massiivsed kanalid. Peale kõike seda on tegemist endiselt saladusega ning liikmeid on kõigest 37?

Video jooksul näed, kuidas numbrid liiguvad. Näiteks peale seda, kui leht mõnda aega lahti on, selgub, et seal on juba üle 100 liikme ja ometi on kuidagi 1 vaba koht 20’st alles…

Muidugi kui nüüd lehele refreshi teed, siis avastad, et ootamatult on grupi liikmete hulk jällegi 37 peale vähenenud ja õnneks on vabu kohti 20 järel, nii et sul on siiski veel lootust!

Tõenäoliselt on tegemist lihtlabase kaasturunduse lehega, kus on kasutatud erinevaid mõjutamistaktikaid ja muid alatuid võtteid ning tehtud seda väga haledalt. Selle abil loodetakse ubinary lehele liitujaid leida. Iga liituja pealt teenib lehekülje omanik tulu.

Mis asi see ubinary.com on?

uBinary usaldusväärsuse kohta ei oska suurt midagi öelda. Võib olla on aus äri, aga võib ka sama usaldusväärne olla, kui see eelnev videoga sait. Kui google’st otsida “ubinary scam”, siis tuleb üks tulemus ette, kus kontohaldur väidetavalt ilma kasutaja loata pani suurte summadega raha mängu ja kaotas enamiku ära.  Ülejäänud tulemused on sarnased kaasturundajate leheküljed.

Üldjoontes väga vahet polegi, kas see on usaldusväärne leht või mitte. Tegemist on binaarsete optsioonide kauplemise võimalust pakkuva saidiga.

Sellest olen eespool kirjutanud nii:

Kui vastata küsimusele hästi lühidalt, siis: tegemist on hasartmänguga, kus “maja” võidab. Ära raiska oma aega ega raha selle peale.

Kokkuvõtteks

Sellistest lehtedest tasub suure kaarega eemale hoida. Säästad palju aega ja raha.

Üleöö rikastumine võtab tavaliselt 10-20 aastat aega ja rasket tööd. Kui keegi lubab, et saad päevaga, nädalaga või paari kuuga, siis võid üsna rahuliku südamega selle lehekülje kinni panna ja midagi paremat oma ajaga peale hakata.

Kui oled hasartmängudest tüdinud ja tahad teha mõne reaalse investeeringu, mis sulle ka tulu teenib, siis alusta investeeringust iseendasse.

7 replies on “Lugeja küsimused binaarsete optsioonide kohta”

Lisan igavlemise mõttes mõne mõtte.

Kulli-kirja tõenäosus 50/50 tähendab, et kui esimene vise võidad 100+89% = 189 ja teine vise kaotab 189 * 15% = 28,35.
Kordame viske seeriat, 28,35+89% = 53,58 ja 53,58*0,15= 8,04

Siinkohal lisate kontole raha ja kaotate ka selle. Teenustasud röövivad pikas plaanis väga suure osa teie rahast, ainuüksi see viib tõenäosuse võita märkimisväärselt miinusesse.

60% võidutõenäosusest võiks rääkida vast alates 15-20 aastat kogemusest ja papertrading pole sama mis rahaga ehkki annab teatava eelise.

Härra T võiks proovida kõige lihtsama alusvaraga tehingute tegemist, Hedge-mine on kogemustelt aste edasi kuid palju neid fonde põhja läinud tänaseks on? Lugege raamatuid ennem rahaga proovimist, seda soovitan kõige enam.

Nõus, et papertrading ei anna ligilähedaseltki sama kogemust, mis rahaga tehingute tegemine, sest psühholoogiline pool on hoopis teistsugune.

Lisaks veel muidugi see, et paberi peal on tehingute tegemine lihtne, reaalsuses ei pruugi see õigel hetkel sedasi õnnestuda. Seda eriti näiteks aktsiate puhul, kus kiire hinnaliikumise juures ei pruugi reaalsuses sellise hinnaga või sellist kogust kätte saada või maha müüa, nagu paberil tehingu teeksid.

Samas olen veendunud, et binary options puhul on parajas mahus papertrading üsnagi piisav selleks, et näha ära, et selle asja alla ei ole mõtet oma raha panna.

Imestan, et jaksasid nii pika kirjatüki teha – oleksid võinud ju lihtsalt ühe lause panna: FREEEE MONEY, come and get it!

Sa oleksid üllatunud, kui paljud seda tõsiselt võtaksid ja raha mängu paneksid 🙂

Nüüd vähemalt on hoiatatud ja panevad raha peale seda mängu ning põhjendavad endale tagantjärele ära, et “see on meelelahutus ja eksperiment”.

algkapital 30k
2000 +560k
2001 +480k
2002+400k
2003-2007 ca 200-300k aastas
2008 okt – 2009 okt 1.2 miljonit
2009okt-2014 veebruar 100k-200k aastas
2014veebr-2014mai +300k (marihuaana treidimine) vaba raha oli veebruaris22k

tridimises pole midagi juhuslikku, kõik oli ennustatav ja tehtab kuni darkpoolid asja pekki keerasid koos hft-ga
peamiselt ikka darkpoolid

kui ma leiaks mõne usaldusväärse binaari pakkuja võiks selle pakkuja pankrotti ajada
mis muidugi pole võimalik, sest ta lihtsalt ei kavatseks maksta

ei soovita. selline pask ja rahule ka ei jäeta. Sama systeeem, t mine kasiinoss, kaotad lõpuks ikka.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.