Categories
RahaRaadio saated

RR012 – Intervjuu väikeinvestori Kristi Saarega

RahaRaadio 12. saates toome tagasi kõige kõige esimese lindistatud saate, mis sai enne RahaRaadiot katsetuseks tehtud, et näha, kas sellise formaadi vastu oleks üldse huvi.

Selles saates rääkisime Kristi Saarega tema senisest teekonnast investeerimismaailmas ja soovitustest neile, kes selles alles alustamas on või ei ole veel julgenudki esimesi samme ette võtta.

Jaga oma mõtteid ka RahaFoorumi Facebooki grupis #RR012.

Mainitud ressursid ja lingid: https://rahafoorum.ee/rr012

intervjuu Kristi Saarega
Kristi Saare. Üks naisinvestorite klubi asutajatest.

Tähelepanelikumad ja pikaajalisemad RahaFoorumi jälgijad on ilmselt seda intervjuud juba kunagi varem kuulnud. Tegemist oli minu elu kõige esimese intervjuuga ja esimese katsetusega, enne kui julgesin RahaRaadio suunas üldse edasi liikuma hakata.

Tuleb tunnistada, et isiklikult on mul seda natukene piinlik kuulata ja tahaks loota, et tänaseks olen suutnud enda saateid ikka pisut paremaks teha, aga kuna rääkisime üsna palju huvitavat ja kasulikku, siis mõtlesin, et peaks selle osa siiski ka RahaRaadiost läbi laskma.

Eelmisel korral puudus mingi eriti normaalne võimalus selle kuulamiseks, mistõttu usun, et paljud ei ole seda kuulnud ja need kes on – alati tasub häid mõtteid taas meelde tuletada 😉

Kes veel ei tea, siis Kristi on juba mõnda aega oma investeerimisteemalist blogi pidanud ja sellega stereotüüpe lõhkunud, et esiteks on ta naisinvestor ja teiseks töötab õpetajana ehk ametikohal, millega seoses räägitakse pidevalt madalatest palkadest.

Rääkisime oma vestluse käigus tema investeerimisteekonna algusest, mis on tema jaoks olnud parimad õppetunnid ja mida investeerimismaailmas algajad tegema peaksid.

Muuhulgas saad teada:

  • Kuidas Kristi investeerimiseni jõudis;
  • Mis hoidis teda investeerimisega alustamisest tagasi ja mida teha, et sealt edasi liikuda;
  • Mis on naisinvestorite klubi ja kelle jaoks see loodud on;
  • Millist heategevust Kristi toetab.

Jäta meile iTunesis aus tagasiside

Vestluses mainitud raamatud ja tööriistad:

Muusika: Greg Kuehn

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.