Categories
RahaRaadio saated

RR044 – Kas on võimalik liiga palju investeerida?

Sel korral vastame Mardi küsimusele:
"Kas investeerimisega on võimalik liiale minna? Ehk tuleb vahepeal aeg maha võtta ja reisile minna vms, et vahepealgi elu nautida?"

Kuidas sulle tundub? Kas on võimalik liiale minna? Mida sellisel juhul teha?

Arutelu RahaFoorumi Facebooki grupis leiad, kui otsid #RR044

Mainitud ressursid ja lingid leiad: https://rahafoorum.ee/rr044

Kas on võimalik investeerida nii, et jätku raha puhkuseks?

Sel korral vastame Mardi küsimusele:

Kas investeerimisega on võimalik liiale minna? Ehk tuleb vahepeal aeg maha võtta ja reisile minna vms, et vahepealgi elu nautida?

Kuidas sulle tundub? Kas on võimalik liiale minna? Mida sellisel juhul teha?

Minu mõtteid kuuled tänasest saatest.

Aitäh kõigile kaasa mõtlemast!

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta iTunesis oma aus hinnang ja/või tagasiside.

Lingid ja ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

5 replies on “RR044 – Kas on võimalik liiga palju investeerida?”

Üldiselt teemaga naelapea pihta tabatud, kuid mõtlesin rohkem sellises perspektiivis, et kui investeeringutega on kõik hästi, ning iga aasta portfell kasvab, kuid sul on selline investeerimise hasart sees, et proovidiga hinna eest suuremat portfelli saada. Teenid lõpuks võib-olla seal 5000 eur+ kuus, kuid üks hetk avastad et oled liiga vana ja pole jõudnudki elus kuskil käia, maailma näha.
ses suhtes jah, vahepeal ikka aeg maha võtta ja elada, või siis sead teatud eesmärgid, mille täitumisel kasvõi 50% kasutad luksuslikumalt elamiseks/reisimiseks jne ja teise 50% investeerid uuesti 😉

Jätkusuutlikkuse mõttes töötab ilmselt see teine variant paremini, et paned kohe mingi summa kõrvale igakuiselt ja kasutad seda. Nö täielikult pausi tegemise puhul on väga raske järge pidada, et sa liiga palju sinna alla ära ei kulutaks kokkuvõttes. Eriti kui neid pause kipub ühel hetkel rohkem kui üks aasta kohta tulema 🙂

Vaatan, et iTunesis on juba 044 ja 045 episood väljas. Aga miskipärast podcast telefonis ei näita uuendusi – 043 on viimane. Kas kuskil on midagi jälle katki läinud?

Mul näitab samamoodi millegipärast tellimuse all, et 43 on viimane osa, aga kui otse iTunes store alt minna, siis on 45 olemas.

Paras müstika see iTunes. Tegin admin tööriista alt värskendamise, mis peaks toimuma 24h jooksul. Eks näis, kas teeb midagi korda seal või mitte.

Klienditoe peale väga palju panustada ei julge, sest eelmisel korral ei saanudki vastust üldse…

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.