Home » RahaRaadio saated » RR024 – 3 investeerimise põhitõde
 

RR024 – 3 investeerimise põhitõde

RahaRaadio 24. saates vaatame kolme investeerimise põhitõde läbi Warren Buffetti mõtteterade. Usun, et kui sa järgid vähemalt neid kolme põhitõde, siis saavad sinu investeeringud olema pikas perspektiivis üsnagi tulusad.

Kuigi investeerimise põhitõdesid või reegleid võiks ilmselt tunduvalt rohkem välja tuua ja iga punkti kohta võiks ilmselt ka omaette eraldi saate teha, siis piirdun seekord kolmega ja püüan mitte liiga segaseks seda ajada.

Sellegipoolest, võiksid sina täiendada, milliseid põhitõdesid või reegleid sina veel oled järginud või mis sinu arvates olulisemad on?

Kuna saates on ainult minu arvamus, millega sina kindlasti ei pea nõustuma, siis jaga meiega ka oma mõtteid ja seisukohti siin kommentaarides või RahaFoorumi Facebooki grupis.

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta meile iTunesis aus tagasiside

Saates mainitud ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

Registreeru webinarile

22. novembril toimub webinar: Kuidas oma lastele raha koguda?

Registreerumine on tasuta. Enne webinari saadame sulle meeldetuletuse ja lingi, kust saad webinariga liituda.

Me ei saada sulle spämmi. Kogume, kasutame ja kaitseme sinu andmeid vastavalt oma Privaatsuse Põhimõtetele. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

One Comment

  1. Ping from Miks sa ei taha raha kaotada? - RahaFoorum:

    […] Buffett on, peale legendaarselt heade investeerimistulemuste, tuntud ka oma kahe investeerimisreegli poolest, milleks […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.