Home » RahaRaadio saated » RR024 – 3 investeerimise põhitõde
 

RR024 – 3 investeerimise põhitõde

RahaRaadio 24. saates vaatame kolme investeerimise põhitõde läbi Warren Buffetti mõtteterade. Usun, et kui sa järgid vähemalt neid kolme põhitõde, siis saavad sinu investeeringud olema pikas perspektiivis üsnagi tulusad.

Kuigi investeerimise põhitõdesid või reegleid võiks ilmselt tunduvalt rohkem välja tuua ja iga punkti kohta võiks ilmselt ka omaette eraldi saate teha, siis piirdun seekord kolmega ja püüan mitte liiga segaseks seda ajada.

Sellegipoolest, võiksid sina täiendada, milliseid põhitõdesid või reegleid sina veel oled järginud või mis sinu arvates olulisemad on?

Kuna saates on ainult minu arvamus, millega sina kindlasti ei pea nõustuma, siis jaga meiega ka oma mõtteid ja seisukohti siin kommentaarides või RahaFoorumi Facebooki grupis.

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta meile iTunesis aus tagasiside

Saates mainitud ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

Liitu 1% väljakutsega

Kas oled võimeline igakuiselt oma säästumäära 1% võrra suurendama? Pane ennast kirja ja saadame meilile täpsemad juhised ning igakuised meeldetuletused.

Soovi korral saad igal hetkel oma meili listist ära kustutada. Powered by ConvertKit

2 kommentaari

  1. Ping from Detsember 2015 kokkuvõte - RahaFoorum:

    […] RR024 – 3 investeerimise põhitõde (528 kuulamist) Võtsime ette kolm investeerimise põhitõde lähtudes Warren Buffetti mõtteavaldustest. Kui sa neid kolme põhitõde järgid, siis saavutad tõenäoliselt ka investeerimisel edu. […]

  2. Ping from Miks sa ei taha raha kaotada? - RahaFoorum:

    […] Buffett on, peale legendaarselt heade investeerimistulemuste, tuntud ka oma kahe investeerimisreegli poolest, milleks […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga