Categories
RahaRaadio saated

RR024 – 3 investeerimise põhitõde

RahaRaadio 24. saates vaatame kolme investeerimise põhitõde läbi Warren Buffetti mõtteterade. Usun, et kui sa järgid vähemalt neid kolme põhitõde, siis saavad sinu investeeringud olema pikas perspektiivis üsnagi tulusad.

Kuigi investeerimise põhitõdesid või reegleid võiks ilmselt tunduvalt rohkem välja tuua ja iga punkti kohta võiks ilmselt ka omaette eraldi saate teha, siis piirdun seekord kolmega ja püüan mitte liiga segaseks seda ajada.

Sellegipoolest, võiksid sina täiendada, milliseid põhitõdesid või reegleid sina veel oled järginud või mis sinu arvates olulisemad on?

Kuna saates on ainult minu arvamus, millega sina kindlasti ei pea nõustuma, siis jaga meiega ka oma mõtteid ja seisukohti siin kommentaarides või RahaFoorumi Facebooki grupis.

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta meile iTunesis aus tagasiside

Saates mainitud ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

One reply on “RR024 – 3 investeerimise põhitõde”

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: