Sinu esimene samm investeerimisteekonnal

Enne kui Alustava investori käsiraamatu lugemisega edasi lähed, tee läbi allolevad lihtsad sammud. See võtab paar minutit. Eriti oluline on see siis, kui sa siiani pole investeerimisega kokku puutunud.

Tuleva III samba indeksfond*

  1. Mine Tuleva lehele ja järgi juhiseid pensionisamba avamiseks.
  2. Tee 1 € ülekanne oma III samba fondi. Vajadusel leiad rekvisiidid siit.

Palju õnne, said esimese harjutusega hakkama ja sinust on saanud investor! Ei olnud ju nii keeruline, kui algselt tundus?

Umbes sama lihtsalt ja samm-sammult juppide kaupa teeme sinuga läbi ka ülejäänud sammud, mis investeerimisega alustamisel läbida võiksid.

Praegu aga püüa end natukene tagasi hoida ja ära siia rohkem investeerima hakka. See võimalus ei pruugi tingimata sinu jaoks kõige parem valik olla. Mine uuri materjali edasi ja tee harjutused kaasa.

Selle harjutuse mõte on kätte saada esmane tutvus ühe võimalusega, kuidas investeerida. See võiks anda sulle investeerimise osas enesekindlust. Sul on nüüd väike summa sees, mis loodetavasti teenib veidi tootlust ja suurendab sinus huvi selle kohta rohkem õppida.

Enne kui hakkad kuhugi raha juurde kandma, tööta materjal läbi ja tee endale selgeks, mida sa teed.

*Miks Tuleva? Tuleva pakub soodsate tasudega III samba indeksfondi, mis võiks seetõttu eelduste järgi anda pikas plaanis parema tulemuse. Nad ei hakka sulle ka kallimaid ja halvemaid fonde müüma.

——————-

Käesolev õpetus on informatiivse iseloomuga ja ei kvalifitseeru mingil kujul professionaalseks finantsnõuandeks. Autor ei vastuta sisu rakendamise ega lugejate tulemuste, kaasaarvatud võimalike kahjude ega viidatud veebilehtede tegevuse või tegevusetuse eest. Igaüks vastutab oma investeeringute eest ise ja peaks vajadusel enne otsuse langetamist konsulteerima asjatundjaga.

Mis sa arvad?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.