Categories
RahaRaadio saated

RR026 – Finantskirjaoskus RahaFoorumlaste ja Finantsvabaduse grupi näitel osa 1

Kuidas erinevad RahaFoorumi lugejad ja Finantsvabaduse grupi liikmed oma finantstarkuselt Eesti üldpopulatsioonist? Kuula esimest osa tulemustest.

Jaga oma mõtteid ka RahaFoorumi Facebooki grupis #RR026

Mainitud ressursid ja lingid leiad: https://rahafoorum.ee/rr026

Palusin mõned nädalad tagasi RahaFoorumi lugejatel ja Finantsvabaduse Facebooki grupi liikmetel täita ära ühe finantstarkuse küsitluse, et näha, kuidas tulemused võiksid erineda üldpopulatsioonist, keda regulaarselt iga paari aasta järel on uuritud.

Selleks kasutasin SaarPolli küsimustikku, kust võtsin terve hunniku erinevaid küsimusi ja vastusevariante, mida uurida ja millega siis tulemusi kõrvutan.

Kuna nii paljud nägid vaeva, et põhjalikult vastata, siis võtsin ka vaevaks põhjalikult tulemustest ülevaade anda, mistõttu läks saade päris pikaks. Seega, sel korral toon sinuni analüüsi esimese osa ja järgmises saates teise osa.

Jaga oma mõtteid ka RahaFoorumi Facebooki grupis #RR026.

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta meile iTunesis aus tagasiside

Saates mainitud lingid ja ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

One reply on “RR026 – Finantskirjaoskus RahaFoorumlaste ja Finantsvabaduse grupi näitel osa 1”

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: