Categories
Kiiresti rikastumise skeemid

PokerStrategy – ülevaade

Tasuta raha pokkeri mängimiseks.

Üldiselt

PokerStrategy on veebileht, kus pakutakse kasutajatele raha pokkeri mängimiseks. Lisaks on mitmeid õpetusi, kuidas edukamalt pokkerit mängida ning foorum, kus hinnatakse käsi ning arutletakse muudel teemadel.

Tihti korraldab PokerStrategy ka erinevaid võistlusi oma kasutajate vahel ning aeg-ajalt ka turniire. Lisaks pakutakse ka mitmeid boonuseid erinevatesse pokkeritubadesse ning ka mõningat abistavat tarkvara, kui oled piisavalt palju mänginud.

PokerStrategy ärimudel

Nende ärimudel põhineb sellel, et inimesed registreeruvad pokkeritubadesse läbi nende referral lingi, mistõttu nad teenivad raha, kui need inimesed mängivad.

Seetõttu nad üritavadki oma mängijaid välja koolitada, sest mida edukamalt inimesel läheb, seda rohkem ta mängib ja seda rohkem ka nemad teenivad.

Mis raha saamiseks teha tuleb?

Esiteks tuleks registreeruda PokerStrategy lehel (paremal üleval servas kiri “Register”).

Seejärel oleks asjalik tutvuda vajalike pokkeriteemaliste artiklitega, et teha selgeks omale reeglid või õppida vajalikke strateegiaid. Alustuseks õpetatakse Short-Stack Strategyt (SSS) ehk väikese koguse chippidega mängimise strateegiat, mis on alustajate jaoks veidi lihtsam mängustiil.

Quiz

Seejärel tuleb ära täita väike küsitlus, kus küsitakse erinevaid pokkeriteemalisi küsimusi, mille vastused neis artiklites on olemas. Kui esimese korraga ei õnnestu, pole hullu, seda saab veel proovida. Samas viktoriini tegemise ajal võib ka artiklitest vastuseid otsida, nii et väga keeruline ei tohiks olla.

Pokkerituba

Seejärel tuleb registreeruda läbi PokerStrategy pakutud lingi mõnda pokkerituppa, kus sul juba kasutajat pole ning see kasutajanimi ka PokerStrategy lehele sisestada, et nad teaksid, kuhu raha kanda.

Raha kätte

Nüüd pead ootama, kuni raha sinu pokkerikontole kantakse. Kui raha kohal, siis pead selle rahaga teatud koguse mängima, enne kui raha välja saad võtta. Täpsemad tingimused erinevate pokkeritubade kohta on olemas PokerStrategy kodulehel.

Kui peaks juhtuma, et raha ära kaotad, siis keegi seda sinult tagasi ei nõua.

Lisaks

Mõningatel juhtudel võivad nad küsida sult isiku tuvastamiseks mingeid andmeid, et veenduda, et sa oled ikka see inimene, keda sa ennast väidad olevat, mitte ei ürita juba kolmandat korda seda alustusraha neilt välja petta.

Sellisel juhul tuleks järgida saadud juhiseid.

Tell a Friend programm

Lisaks võib saada ka raha läbi Tell a Friend programmi, kui tood läbi oma referral lingi PokerStrategy’sse mõne kasutaja, kes kogub vajaliku koguse punkte. Seda raha saab välja küsida mõnesse pokkerituppa, millesse oled läbi PokerStrategy lingi registreerunud, või Moneybookersi kontole.

Tekkis küsimusi? Küsi julgelt.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.