Home » RahaRaadio saated » RR030 – Börsi vs ühisrahastuse tootlus
 

RR030 – Börsi vs ühisrahastuse tootlus

Bõrs vs ühisrahastusplatvorm

Selles saates vastame kõigepealt ühele lugejaküsimusele tootluse kohta, millele tahtsin siiski korraks tähelepanu juhtida.

Seejärel arutame natukene sellest, kuidas peaks vaatama ja võrdlema ühisrahastuse ja börsi tootlusi, sest tõenäoliselt see küsimus on tulnud suuresti minu ühisrahastuse tootluste tabelit vaadates.

Samuti esitan üleskutse, et kui keegi suudab saates välja toodud raskused ületada ja need võrdlused ära teha, siis hea meelega aitaks neid tulemusi ka levitada läbi RahaFoorumi näiteks.

Ootame ka sinu mõtteid siinsamas kommentaarides või RahaFoorumi Facebooki grupis #RR030.

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta iTunesis oma aus tagasiside.

P.S. Tagasiside all tundis bubbleboy2016 puudust sissejuhatavast jutust minu kohta. Järgmises saates tuleb.

Lingid ja ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

Liitu 1% väljakutsega

Kas oled võimeline igakuiselt oma säästumäära 1% võrra suurendama? Pane ennast kirja ja saadame meilile täpsemad juhised ning igakuised meeldetuletused.

Me ei saada sulle spämmi. Kogume, kasutame ja kaitseme sinu andmeid vastavalt oma Privaatsuse Põhimõtetele. Võid igal ajahetkel listist lahkuda. Powered by ConvertKit

One Comment

  1. Ping from Veebruar 2016 kokkuvõte - RahaFoorum:

    […] RR030 – Börsi vs ühisrahastuse tootlus (595 kuulamist) Börsi ja ühisrahastuse tootlusi päris üks-ühele täna kahjuks võrrelda ei saa. Rääkisin natukene nende erisustest ja eripäradest ning kuidas seda teoreetiliselt siiski teha saaks. […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga