Categories
RahaRaadio saated

RR038 – Millise summaga binaarsetesse optsioonidesse investeerida?

Tänane küsimus tuleb Tanelilt:

"Tere! Millise minimaalse summaga saaksin investeerida binaarsestesse optsioonidesse?"

Arutelu RahaFoorumi Facebooki grupis leiad, kui otsid #RR038

Mainitud ressursid ja lingid leiad: https://rahafoorum.ee/rr038

Ära investeeri binaarsetesse optsioonidesse

Tänane küsimus tuleb Tanelilt:

Tere! Millise minimaalse summaga saaksin investeerida binaarsestesse optsioonidesse?

Lähemegi siinkohal ilma pikema jututa saate ja vastuse juurde.

Loe kindlasti lisainfo jaoks ka allolevad lisalugemise lingid läbi.

Kui sa millegipärast siiski minu hoiatust kuulda ei taha võtta ja kavatsed oma raha binaarsete optsioonidega laiaks lüüa, siis anna mulle teada. Saadan sulle oma kaasturunduslingi, nii et vähemalt mingitki kasu oleks su kulutustest. Aitad RahaFoorumi ja RahaRaadio kulusid katta 🙂

Aita meil jõuda rohkemate kuulajateni ja jäta iTunesis oma aus tagasiside.

Lingid ja ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

5 replies on “RR038 – Millise summaga binaarsetesse optsioonidesse investeerida?”

Tere, kuulasin esimest korda Raharaadiot ja pean ütlema, et olete teinud väga puuduliku ja halva uurimuse enne sellele küsimusele vastamist, sest ilmselgelt Te ise optsioonidega ei tegele. Tõsi on, et enamus inimesed sellega raha kaotavad, sest nemad lähenevadki BO-le kui ennustamisele. Kui õppida ja ennast uudistega kursis hoida on 70% successrate täiesti normaalne. Kuulun ise ühte suletud FB gruppi, kus professionaalid postitavad päevas kokku ~40 lühiajalist signaali üle 75% õnnestumisega. Martingale kui BO investeerimise meetodit kasutavadki ainult õnneotsijad, kes kohe rahast ilma jäävad, kuid selle põhimõte töötab kombineerituna teiste strateegiatega ideaalselt. Isiklikult pole leidnud ühtki profesionaali poolt pakutud õpetusena Martingale strateegiat.
Alustasin bo-ga eelmise aasta detsembris ja seni pole kahjumiga päeva olnud. Tean isiklikult kaht eestlast, kes ainult sellega elatist teenivadki.
Nendest brokeritest nii palju, et loomulikult on manageril oma kasu sees, kui inimene sinna raha sisse paneb. Aga ausalt öeldes kui mul on võimalik teenida tunniga 71-85% kasumit siis mul on täiesti ükskõik, et tema ka teenib igalt tehingult mingi osa.
Kui on soov BO-ga tegeleda siis piisab miinimum deposiidist, mis enamasti on 250 ja siis teha 25 euroseid investeeringuid. Soovitan uurida rohkem forexi kohta, mida saab kasutada metatrader platvormiga, kus ei ole ajalisi piirangui ja õige meetodiga piisab 30% successreidist, et kasumit teenida.

Tänud tagasiside ja kommentaari eest.

Kui tähelepanelikult kuulasid, siis ehk märkasid, et mainisin ka seda, et ehk mingite uudiste põhjal keegi väga hästi turgu mõistev inimene suudab teatud koguse tehinguid edukalt teha. 99% binaarsete optsioonide otsa sattunud inimestest kindlasti sellesse gruppi ei kuulu.

Sinu 75% success rate osas olen ka pigem skeptiline pikas perspektiivis. Võimalik, et ühes suunas liikuval turul tõesti, aga pikas perspektiivis selliste lühiajaliste liikumiste puhul pigem mitte.

Samas kui sul on nö usaldusväärne data ette näidata, et 6+ kuu jooksul on stabiilselt selline edukus 40+ tehinguga päevas olnud, siis olen valmis arvamust muutma. Nö sisetunde või kellegi minu jaoks tundmatu inimese kommentaari põhjal paraku mitte, kuna kommentaare ja kommenteerijaid on igasuguseid ja mul pole aimugi, mis sinu motivatsioon siinkohal on.

Ei oska öelda, kes need professionaalid sinu kontekstis on, aga nii palju kui minu kokkupuude binaarsete optsioonide kohta küsijatega on, siis siiani on kõik selleni jõudnud just nendesamuste Hispaania villade ja muude tegelaste kodulehtede kaudu, kes Martingale’i ja muid sarnaseid kahtlaseid strateegiaid promovad, nii et seetõttu ma sellest räägingi.

P.S. Soovitus alustada nii volatiilse tulemusega ettevõtmist kõigest 10 panuse suuruse summaga, ei tekita paraku eriti tõsiseltvõetavat muljet sinu kommentaarist. Tekib tunne, et riskidest teadlikkus on väga puudulik, kui nö bankroll managementi kontseptsioon on tundmatu.

P.P.S. Kuna ma ei tea sinu motivatsioone ega sind, siis eemaldasin ka sinu call to actioni, et vältida võimalikku pahatahtlikku kuulajate ärakasutamist.

Tere Taavi! Kui inimesed sinu hoiatust siiski kuulda ei võta ja ikkagi BO ronivad, siis ma soovitaksin sellega tegeleda legaalsel moel. Minuteada on maailmas peale NADEX i (USA) euroopas olemas ainuke broker, kes viib teie tehingud reaalsele turule ja te ei kauple mitte teenusepakkuja vastu nagu seda on kõikvõimalikud BO reklaamijad firmad vaid traderid omavahel reaalsel turul. Seal küll ei pakuta mingeid boonuseid ja muid jamasid, aga võite seeest kindlad olla, et teid ei peteta. Kel suurem huvi võib selle kompaniiga ise tutvuda https://www.ig.com/uk/welcome-page Edu! Tegelikult on BO fun tegevus 😉

jälle üks väga segane saade ja jutt. sooviks rohkm erapooletust. võin ju ühisrahastuse ja aktsiate kohta ka rääkida, et on väga kõrge riskiga ja võimalik kogu raha kasutada. ja mis see affiliate siia üldse puutub? tänapäeval pakutakse kaasturundust igasugustele asjadele. alati ei tähenda see püramiidi vms. ka aktsiatega kauplemise platvormidele on soovitusi. ka ühisrahastuses teenid soovituste pealt. ei tasu teha üldistusi mingi lehe järgi kus keegi hr koppel sõidab sportautoga.

Mis täpsemalt segaseks jäi?

Ühisrahastus ja aktsiad on ka riskiga, nagu iga investeering jah. Muidugi binaarsete optsioonide riskid on valdavalt sootuks teises riskiklassis, kui just mingeid penny stocke või mõndade kahtlasemate piirkondade aktsiaid silmas ei pidanud.

Muidugi kui sa räägid aktsiatega kauplemisest, siis kauplemisega saab tõesti ka täitsa korralikult igasuguste aktsiatega raha kaotada. Seda pole ma ka enda mäletamist mööda mitte kellelegi soovitanud ja ei ole plaanis seda teha ka. On mõned vähesed, kes sellega raha teenivad, aga see ei tähenda, et tegemist oleks võimalusega, millega igaüks teenida saaks.

Keegi polegi siinkohal öelnud, et affiliate püramiidi tähendaks, ei tea, kust sa seda võtsid. Püramiidskeem on ikka midagi muud.

Antud hetkel pigem on neil saitidel tasud ulmeliselt suured, mistõttu 90%+ selle asja promojatest teevad seda, et neid tasusid teenida ning teevad seda valimata võtteid ja seda tuleks silmas pidada.

Samuti viitab see ulmeliselt kõrge tasu sellele, et liitujad kaotavad neil saitidel suuri summasid, sest vastasel juhul ei oleks see turunduskanal väga tulus ja oleks summad kas kordades väiksemad või sootuks pakkumine kadunud.

Ütleks, et arvestades seda protsenti inimestest, kes seal raha kaotab ja seda protsenti, kes seal midagi teenida on suutnud, on saade vägagi erapooletu ja võimalik, et isegi liigagi leebe selle suhtes, kui arvestada nende promomisel kasutatavate võtete agressiivsust ja alatust.

Loteriiga on ka mõned miljoneid võitnud, sellepärast mingit saadet selle kui “investeerimisvõimaluse” kohta küll tegema ei hakka.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.