Categories
Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus RahaRaadio saated

Arbitraaž kui lisatulu allikas?

Arbitraaž ehk põhimõtteliselt vahendamine, on oma olemuselt üsna lihtne tegevus. Sul tuleb leida võimalus saada mingit toodet hinnaga X € ja keegi, kes on valmis selle toote eest maksma X + Y €. Küll aga ei pruugi selliste võimaluste leidmine olla eriti kerge.

Kui aga leiad, siis sinu ülesanne ongi osta see toode ja müüa see ostjale. Põhimõtteliselt lood sellega väärtust osaliselt müüjale, kes saab oma kraami müüdud ja teisest küljest ostjale, kes saab soovitud toote.

Sinu risk on ideaalis suhteliselt väike ja see hinnavahe miinus võimalik aja- ja transpordikulu on sinu preemia selle riski eest.

Mõned näited, kus arbitraaž ühel või teisel kujul mängu on tulnud:

Vaata ka ühte hiljutist arbitraaži näidet. Meist vist keegi seda kasutada poleks saanud, aga hea on siiski teadlik olla, milliseid võimalusi suurinvestorid kasutada saavad.

Milliseid võimalusi sina kasutanud oled? Kuidas on nendega läinud?

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: