Home » Finantsvabadus: reisimine, nautimine, areng » Igavene Heategu Estateguru abiga
 

Igavene Heategu Estateguru abiga

Mulle anti au valida välja heategevus, millele Estateguru oma jõulukampaania raames annetuse teeb. Otsustasin MTÜ Igavene Heategu kasuks.mtü igavene heateguPõhjus on lihtne. Tegemist on ideega, mille kirjutasin sarnasel kujul juba aastaid tagasi oma “kunagi hiljem” projektide nimekirja. Hea, kui leidub sarnaselt mõtlevaid inimesi, kes asja ära teevad (ettevõtmist veavad Marko Oolo ja Randel Pärna). Tasub neid siis toetada, kui on võimalust.

Teisest küljest võiks Igavene Heategu olla südamelähedane kõigile investori mõtteviisiga inimestele, kuna sinu annetatud raha saab head teha korduvalt. Teed täna ühe annetuse ja näed, kuidas sinu panus veel aastaid väikestviisi head külvab. Muidugi võib kasutada ka ostuhinna keskmistamise lähenemist ehk igakuiselt oma panuse anda ja seda headust kasvatada 😉

Kui varasematel aastatel oleme aidanud raskemates tingimustes elavatele lastele veidi jõulurõõmu luua, siis ka selles osas klapib valik väga hästi. Sama plaan on Igavese Heateo neljanda kvartali annetusega.

Positiivne on ka see, et annetused lähevad täismahus heategevuseks, mitte organisatsiooni ülevalpidamiseks. Tänaseni on asutajad ise kulud ära katnud, kuigi loodetavasti luuakse tulevikus võimalus eraldi organisatsiooni kulude katteks annetamiseks. Kes neid tulevasi miljoneid lõpuks hallata jaksab muidu.

Estateguru jõulukampaania

Estateguru annetab oma jõulukampaania raames kuni 21. detsembrini viie projekti rahastusest 0.5% heategevuseks, võttes eesmärgiks annetada vähemalt €5000. Annetus jaotatakse kolme blogija poolt valitud organisatsioonide vahel ära: 2/3 läheb minu ja Tauri Alase valitud Igavesele Heateole ning Rahakratt soovib annetada 1/3 MTÜ-le Paita Mind.

Kampaanias osalevad projektid märgitakse vastavalt ära. Artikli kirjutamise hetkel veel neid ei näinud, nii et pilti teha ei õnnestunud, aga nende projektide juures saab olema allolev märgistus.

heategevuslik üritus

Teeme ka omalt poolt head

Ühtlasi jätkame enda varasema traditsiooniga. Kuna JCI jõulupuu tähtaeg on juba 10. detsembril, siis kuni 8. detsembrini e-poes tehtud ostudelt jagame 10% eest lastele jõulurõõmu ja kingime sulle 10% hinnast alla*, kui kasutad sooduskoodi: jõulud

Ostudelt, kus koodi ei kasutata, jagame jõulurõõmu 20% eest.

Leia omale midagi huvitavat ja kasulikku siit

*Ei kehti paberraamatu eeltellimustele.

Jaga oma arvamust!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.