Categories
RahaRaadio saated

RR014 – Kommentaar investor Toomase artiklile ühisrahastuse kohta

RahaRaadio 14. saates vaatame, miks Äripäeva investor Toomas on ühisrahastuse suhtes aina skeptilisemaks muutumas ja jagan sinuga oma mõtteid sel teemal.

Jaga oma mõtteid ka RahaFoorumi Facebooki grupis #RR014.

Mainitud ressursid ja lingid: https://rahafoorum.ee/rr014

Kui tavaliselt ma uudiseid ei kommenteeri, siis seekord otsustasin teha natukene teisiti kui tavaliselt ja vaadata sinuga koos ühte hiljutist Äripäeva artiklit.

Osaliselt sellepärast, et teema oli ajakohane, arvestades, et novembris korraldame ühisrahastuse teemalise koolituspäeva ja teisest küljest küsisid mõned RahaFoorumi järgijad ka minu arvamust sel teemal.

Ühesõnaga, vaatame siis koos artiklit, kus investor Toomas räägib, miks ta on ühisrahastuse suhtes järjest skeptilisemaks muutumas.

Täpsemalt kuuled:

  • minu seisukohta tagasiostugarantiiga laenude suhtes
  • regulatiivsest riskist
  • portaaliriskist jpm

Jäta meile iTunesis aus tagasiside

Saates mainitud teemad ja ressursid:

Muusika: Greg Kuehn

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

2 replies on “RR014 – Kommentaar investor Toomase artiklile ühisrahastuse kohta”

[…] RahaRaadio 014 – Kommentaar investor Toomase artiklile (534 kuulamist) Äripäeva Investor Toomas rääkis, miks tema ühisrahastusse ei investeeri ja miks ta sellesse skeptiliselt suhtub. Võtsin artikli ette ja jagasin ka omapoolseid mõtteid ja kommentaare sel teemal. […]

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: