Categories
Tulude suurendamine: ettevõtlus, lisatöö, produktiivsus

Uus võimalus raha teenimiseks mänguhuvilistele naistele

14. aprillil kirjutas Delfi sellest, kuidas Hiinas on arvutisõltlaste seas populaarsust kogumas naisega mängimine.

Kuna paljudel arvutimänguritel pole aega, julgust või soovigi üldse reaalses elus vastassooesindajatega tutvusi sobitada, siis püüavad nad seda läbi interneti kompenseerida.

Sisuliselt tähendab see seda, et mänguhimulised hiinlased maksavad raha selle eest, et näiteks World of Warcrafti mängides oleks neil naissoost kaaslane, kes nendega koos seda mängiks. Mõnikord on naine temaga samas internetikohvikus mängimas, teinekord lihtsalt mängitakse koos läbi interneti.

Delfi sõnul on hinnad kuskil 2,3-6,1 eurot tunnis.

Kas eestlannad võiksid ka raha teenida?

Artiklis seda ei täpsustatud, kas mängija peab tingimata ka hiina keelt oskama või mitte, aga idee iseenesest on huvitav.

Üks võimalus seda ära kasutada, on hakata pakkuma sarnast teenust hiinlastele läbi interneti. Vahest makstakse välismaiste mängukaaslaste eest isegi rohkem.

Teine variant on hakata sarnast teenust Eesti turul pakkuma. Nõudluse kohapealt ei oska muidugi Eesti turgu kommenteerida 🙂

Igaljuhul õhtuse mänguseansi käigus pisut lisaraha võiks ju nii teenida küll…iseasi, kuidas selle sihtgrupini jõuda.

Artikkel ise asub siin.

By Taavi Pertman

Taavi on investeerimisega tegelenud alates 2004. aastast ning psühholoogia vastu suuremat huvi tundnud 2006. aastast saati. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda.

Jaga oma mõtteid

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: